Гардеробні на замовлення – індивідуальні рішення для вашого одягу

Зручно розмістити одяг усієї родини в одному місці допоможе гардеробна у вашому домі. Виготовленням цих меблів не перше десятиріччя успішно займається компанія «Меблі-ПВМ». Гардеробні на замовлення можуть бути великими та малими, різної комплектації та стилю. Їх можна встановити у квартирах і будинках навіть з невеликою площею. Отримати детальну консультацію стосовно гардеробних можна у фахівців «Меблі-ПВМ», залишивши заявку на сторінці https://mebel-pvm.com.ua/garderobny їхнього сайту. У робочий час представник компанії телефонує протягом 15 хвилин після отримання заявки.

Чим відрізняється гардеробна від шафи?

Гардеробні виготовляються та встановлюються за індивідуальним проєктом, розробленим спеціально для конкретного приміщення та вимог однієї людини чи родини. Шафа може бути частиною гардеробної, а от навпаки не буває. Добре продумана та спроєктована гардеробна дозволяє розмістити у ній весь потрібний вам одяг, взуття, а часом і інші речі. Гардеробні можуть бути:

  • розміщені в окремому приміщенні чи у частині кімнати;
  • персональними, тобто, розрахованими на одну особу, або сімейними;
  • з шухлядами, закритими та відкритими полицями, перекладинами тощо.

Зазвичай всередині чи поряд розміщують велике дзеркало, яке дозволяє одразу оцінити вибраний образ.

Гардеробна виробництва «Меблі-ПВМ»

Переваги замовлення гардеробних у «Меблі-ПВМ»

Звернувшись до «Меблі-ПВМ», насамперед ви отримаєте кваліфіковану консультацію, яка допоможе більш точно визначити ваші щоденні потреби. Враховуючи їх, співробітники компанії розроблять індивідуальний дизайн-проєкт. Напередодні спеціалісти «Меблі-ПВМ» проведуть заміри, щоб розміри майбутньої гардеробної точно відповідали місцю монтажу.

Виробництво розпочинається після узгодження всіх деталей та укладання договору. Компанія використовує міцні та безпечні матеріали для виготовлення гардеробних:

  • ДСП Egger (Австрія), 18 мм з широким вибором кольорів;
  • стяжки Rafix та мініфікси Hafele для надійної фіксації деталей;
  • системи прихованого монтажу «відкривання натисканням» для фасадів без ручок.

Кожен елемент гардеробної, зробленої на виробництві «Меблі-ПВМ», служить основній меті – зробити користування нею зручним, легким і приємним. Термін виконання замовлення зазвичай становить 5-7 робочих днів. Монтаж оперативно проводить досвідчена бригада працівників. Замовити у «Меблі-ПВМ» виготовлення та встановлення гардеробної можна у Києві, Вишневому, Бучі та інших містах Київської області.

Copyright © . All Rights Reserved