Сфера застосування та переваги оренди спецтехніки

Ефективне виробництво будівельних та дорожніх робіт неможливе без застосування спеціальної техніки, яка знижує трудовитрати, економить кошти, скорочує терміни договірних зобов'язань. Тобто, хто має парк різних машин, отримує перевагу серед конкурентів. Тому великі контракти на виконання робіт завжди виграють великі будівельні компанії. Тим же, хто не має доступу до техніки, залишається задовольнятися малими крихтами. Послуги оренди спецтехніки доступні на цьому сайті.

Навіщо орендують спецтехніку

В той же час компанія «НВІ Україна» готова надати будівельним організаціям та приватним особам в оренду спеціальну техніку для виробництва підйомно-транспортних, вантажно-розвантажувальних та земляних робіт. Зокрема, для будівництва житла компанія має:

  • автокрани та автовишки;
  • екскаватори та навантажувачі;
  • автосамоскиди вантажопідйомністю до 30 тонн.

Бо більшість техніки має універсальні властивості, клієнти можуть заощадити кошти на оренді. Наприклад, екскаватор здатний не тільки вирити котлован під фундамент будинку, але й розпланувати територію, розкорчувати ділянку, завантажити кузовом автомобіля, і самостійно переїжджати по об'єктах. Іншими словами, екскаватор може замінити десяток машин, вузької спеціалізації. Якщо замовити міні-екскаватор, навіть на території щільної забудови той здатний виконувати землерийні операції. Або проводити демонтажні роботи на покрівлі будівель.

Орендуючи автовежу, окрім протягування повітряних електричних ліній та заміни світильників, замовники зможуть ремонтувати покрівлю, фасад будівлі або опилити крони високих дерев. Тому не потрібно думати, що у будівельної техніки обмежені функції застосування будь-які роботи з переміщенням вантажів будуть виконані з ювелірною точністю. Адже компанія надає в оренду разом із технікою кваліфікованих операторів, майстрів виробництва робота.

Чому оренда вигідніша за пряму купівлю

Якщо компанія має в достатку кошти, то може купити у власність спецтехніку, за умови зайнятості хоча б 50 % на рік. В інших випадках обладнання буде складно окупити і навіть утримувати на зберігання, адже техніку беруть у кредит чи лізинг. Тому набагато вигідніше зробити разове відрахування за прокат спецтехніки, ніж утримувати персонал, витрачати кошти на обслуговування та ремонт. У разі виходу з ладу орендованого обладнання власник зобов'язаний замінити справним екземпляром. Коли оренда закінчиться, техніка вилучиться з майданчика силами та коштами орендодавця.

Copyright © . All Rights Reserved