Секції 3D: переваги і застосування

Секційний паркан з зварної сітки - надійний вид огорожі, ефективно захищає від несанкціонованого доступу, але при цьому забезпечує повну видимість території, світлопроникність і повітропроникність. Простий в монтажі, недорогий і довговічний вид огорожі. Може бути частиною ландшафтного дизайну, використовуватися як підстава для живоплоту.

Купить сетку для заборов в Киеве вы можете на сайте https://zabor24.com.ua/setka-dlya-zaborov/ по самой лучшей цене в городе.

Конструктивні особливості

Огорожа є окремі секції, встановлені на опорні металеві стовпи. Кожна секція виробляється з окремих прутів, що з'єднуються шляхом точкового зварювання. Прути можуть виготовлятися із сталевого дроту різного перетину. Чим товще дріт, тим надійніше паркан, однак зростає і ціна. Найчастіше встановлюють паркани із прутів перетином 3-5 мм.

У конструкції секції передбачено один або кілька вигинів V-подібної форми. Вони надають конструкції жорсткості і об'ємності, за рахунок чого конструкція отримала назву сітка для огорожі 3д . Вигини також покращують зовнішній вигляд конструкції.

Матеріал може мати різні види покриття:

оцинковане;

оцинковане з полімерним.

Покриття цинком забезпечує ефективний захист конструкції від корозії. Такі паркани служать десятками років, не вимагаючи обслуговування. Моделі з подвійним покриттям (цинк + полімер) є ще більш надійними, оскільки полімерний шар забезпечує додатковий захист від вологи, ультрафіолету та інших факторів. Секції з полімерним покриттям можуть бути зроблені практично в будь-якому кольорі.

Використання секційних парканів

По терміну служби сталеві секційні паркани не поступаються аналогам з каменю, цегли або бетону. Секції виготовляються з стали високої якості промисловим способом на автоматизованому обладнанні. Монтаж забору проводиться значно швидше, ніж спорудження будь-якого іншого виду капітального огорожі. Завдяки цьому такі паркани можуть використовуватися на будь-яких об'єктах, включаючи:

приватні будинки;

котеджні селища (можна захищати всю територію селища);

парки;

промислові об'єкти;

громадські будівлі;

державні установи;

спортмайданчики;

парковки;

автосалони;

склади;

сільськогосподарські та лісничі угіддя.

Переваги секційних парканів з зварної сітки

Об'ємні секційні паркани мають такі основні переваги:

надійність;

стійкість до злому;

тривалий термін служби;

стійкість кольору (актуально для моделей з полімерним покриттям);

невимогливість в обслуговуванні;

простота установки;

невелика вага;

стильний зовнішній вигляд.

На даний момент секційні зварні паркани - один з найсучасніших, надійних і практичних варіантів огорожі для будь-яких об'єктів.

Copyright © . All Rights Reserved