Гардеробні системи зберігання, їх переваги та види

Гардеробні системи зберігання - максимально підібране комфортне, функціональне простір, де ви розміщуєте свої речі. Дані системи можуть гармонійно вписатися в інтер'єр і зайняти почесне місце в ньому. Це ваш органайзер, який допомагає економити місце і ефективно використовувати простір.

На сайте Onpress.info вы узнаете как надежно покупать квартиру.

Перед здійсненням покупки оцінюємо кімнату, а потім зупиняємося з вибором вбиральні системи. Різниця даних систем полягає в кількості елементів, матеріалу, конструкції, крім того, гардеробні системи бувають:

модульні;

стелажні;

каркасні;

сітчасті;

корпусні

панельні.

модульні системи

Один з найпопулярніших видів систем. До недоліку можна віднести те, що положення модульної системи неможливо поміняти на відміну від інших систем, тому що модуль корпусу кріпиться за допомогою саморізів. При виготовленні панельних систем використовують такі матеріали:

ДСП, МДФ;

дерева;

комбінації з дерева.

Модульна система це класика у своєму роді. У неї численні плюси, серед яких розміщення великої кількості речей всередині, оптимальна ціна, наявність бічних стінок у полиць і ящиків. А також модульна система може комбінуватися з елементами сітчастої вбиральні.

стелажні системи

Саме такий варіант добре зручний для зберігання речей домашнього вжитку, наприклад, взуття або інструменти, так і для зберігання різних матеріалів в бізнесі. Стелажні системи бувають абсолютно різних розмірів. Звичний порядок складання стелажів:

трирівневий;

п'ятирівневий;

Семирівневий.

При бажанні, можна комбінувати стелажі, отримавши стелажну систему з необхідною кількістю рівнів.

Гардеробні системи відкритого виду виготовляють з дерева або металу. Можна закрити стелаж за допомогою жалюзі або штори.

Каркасні системи

Підходять для розміщення в кімнату будь-якого розміру. Особливість каркасної системи відсутність задньої панелі, вона може використовуватися як перегородка в кімнаті, бічні стінки відсутні. Висувні ящики каркасних гардеробних систем виготовляються з МДФ, ДСП, а опори і полки з металевих елементів.

До плюсів каркасної системи відноситься:

простота в догляді;

можливість додати або прибрати полки;

містка;

займає мало простору.

З мінусів можна виділити дорогу вартість системи, за рахунок матеріалів.

сітчаста система

Серед інших гардеробних систем ця відрізняється тим, що полки зроблені у вигляді кошиків. Гардеробна має задню стінку шафи, складається з полиць і власників. Вся конструкція складається з незалежних один від одного модулів.

З позитивних сторін сітчастої системи:

простота збірки;

легкість в догляді;

хороша вентиляція;

компактність.

До мінусів даної системи відноситься:

гардеробна повністю відкрита;

висока ціна.

корпусні системи

На корпусні систему завжди великий попит. Відноситься до класичних систем гардероба, так як залучають своїм вишуканим зовнішнім виглядом. Може бути як вбудованим, так і бути зібрана з окремих секцій.

Виготовляється з ДСП і МДФ.

Плюси корпусних систем:

місткі;

можливість доповнювати аксесуарами;

простота в догляді.

Присутній і пару мінусів:

установка тільки у великих кімнатах;

важка збірка.

панельні системи

Панельна система практична в використанні. На декоративну панель паралельно кріпляться полиці разом з ящиками. У системи немає вертикальних перегородок. Перевагами панельної системи є можливість візуально приховати недолік або пошкодження стіни і можливість приєднувати і прибирати елементи гардероба. Вартість панельної системи висока, порівняно з іншими видами гардеробних систем.

Copyright © . All Rights Reserved