Найбільш популярні стилі дизайну приміщень
Напевно, немає такої людини, яка не хотіла б створити в своєму житлі затишок. Від того, яка атмосфера вдома, залежить Ваш настрій і самопочуття. Правильно підібрані дизайн приміщень і аксесуари, гарантують Ваш комфорт. Але що вибрати сьогодні, коли журнали і простори інтернету рясніють неймовірною кількістю трендових інтер'єрів? Давайте поговоримо про стиль «лофт», естетика якого вже тривалий час є топовою у дизайнерів. А так же подивимося, як і за рахунок чого можна зробити лофт більш домашнім.
Здесь на сайте domkrat мы расскажем как на кухню выбрать ленолиум.
У кожного стилю інтер'єру є свої головні атрибути, які дозволяють називати його саме тим, а не іншим напрямком. Основний і найяскравіший ознака лофт, це саме приміщення, яке колись було промисловим об'єктом. На жаль, в наших широтах фабрики, що стали житловим простором не особливо і зустрінеш, тому все, що ми бачимо - швидше стилізації під лофт. Отже, чим же примітний цей стиль? Якщо ми згадуємо про фабричних приміщеннях, то обов'язково потрібно звернути увагу на дуже високі стелі і відкриту планування, великі вікна з дрібної расстекловкой і широкі метри неоштукатуреними стін, необроблених поверхонь і цегляної кладки. У лофт завжди повинні простежуватися сліди індустріальної життя і навіть розлучення на стелях будуть тільки підкреслювати унікальність інтер'єру. Ви ніколи не зустрінете в лофт міжкімнатних перегородок, швидше за все елементами зонування стануть ширми, скляні куби і горизонтальні поділу простору на два яруси. Своєрідними частинами декору будуть служити відкриті труби і комунікації, крани і балки, заводські лампи і навіть прожектора. Часто дизайнери спеціально підбирають і приносять в інтер'єр приміщення якісь предмети і механізми з явним промисловим відбитком, щоб зімітувати в сучасному будові дух заводського цеху. Що ж стосується меблів, то різномасті стільці, щоб зімітувати в сучасному будові дух заводського цеху. Що ж стосується меблів, то різномасті стільці, щоб зімітувати в сучасному будові дух заводського цеху. Що ж стосується меблів, то різномасті стільці,
шафи з палет, що-на межі старого мотлоху і нові елементи доповнять і
завершать інтер'єр. Але на виході Ви отримаєте сухий лофт, відповідний для офісу
або творчою майстернею. Ми пропонуємо Вам злегка доповнити приміщення
допоміжними елементами і особливостями інших стилів, для того щоб функція житлового приміщення простежувалася більш яскраво.
Відомо, що завжди існує взаємопроникнення стилів і характерів в дизайні приміщень. Все має властивість в якійсь мірі співіснувати з чим-небудь протилежним або ж навпаки схожим і близьким. Ми вже розглянули основні ознаки лофт і тут доречно додати, що в нього так само можуть проникати інші напрямки. Ми загострити увагу на його взаємодії зі скандинавським стилем, так само вельми популярним, і бохо, стилем, який набирає обертів.
Від скандинавського течії можна взяти прихильність до світлих тонів і пофарбувати цегляну кладку і балкові перекриття в білий або світло-сірий колір. Для меблів вибрати світле натуральне дерево. Не зайвим
буде встановити камін або сміливо розставити в приміщенні свічки - вогонь завжди
створює приємну домашню атмосферу. До речі, для більш активного використання денного світла, штори на вікна можна взагалі не вішати, вони будуть тільки заважати. Важливими деталями скандинавського стилю є яскраві акценти і орнаменти в текстилі, щоб розбавити активний білий, але тут варто згадати про бохо.
Основною рисою стилю бохо є вміле поєднання часом непоєднуваного. Яскраві фарби - гірчичний, фуксія, бірюзовий можна використовувати в
текстилі для лофт. При цьому сам матеріал може бути і бавовною, і шовком.
Декоративні подушки та килими ручної роботи, печворк, гобелени з орнаментом, а так же декоративні елементи інших культур. Меблі з металевих прутів або сміливі конструкції з піддонів. При цьому винятковість мають речі, створені своїми руками або з незвичайною історією - ви зможете нескінченно розповідати про їхню появу гостям! У бохо можна повністю проявити свою фантазію. Тут варто грати з текстурами і фактурами - немає ніяких рамок! Тим більше, що лофт дозволяє нам робити такі експерименти. І все ж важливо не переборщити і ретельно все продумати спільно з дизайнером, щоб на виході не перетворити прагнення до затишку в химерну несмак.
Завдяки такому сміливому міксу з трьох стилів Ви можете створити неповторний інтер'єр своєї мрії. Тут кожна деталь буде привносити свій внесок в загальну картину, створюючи гармонію. А відчуття дому і комфорту навряд чи покине Вас.