Пробкова підкладка - вибираємо з експертом

При заміні старого підлогового покриття на паркетну дошку, ламінат або інші види замкових підлог досвідчені фахівці порадять вам обов'язково використовувати підкладку на підставу. Ви можете вибрати недорогу спінену, однак навряд чи вас задовольнить її якість - вона сильно мнеться при навантаженні. Експерт з обробних матеріалів, професійний укладальник підлогових покриттів, рекомендує використовувати коркову. Сьогодні він відповідає на наші запитання про те, як вибрати коркову підкладку , а також про особливості її застосування та переваги.

На сайте https://vipmassage.kiev.ua/ вы сможете забронировать время и выбрать массажистку, которая сделает лучший эротический массаж.

Яка підкладка краще: чиста пробка або нова - з додаванням ЕВА?

Композитна підкладка з ЕВА - досить новий матеріал. Виробник гарантує абсолютну водостійкість і несминаемость. Однак особисто у мене ще не напрацьований достатній досвід роботи з нею. Поки не можу зробити висновки про якість, оскільки перші об'єкти, в яких ми використовували цей матеріал, тільки-тільки здані.

Як підібрати товщину підкладки для першого поверху?

Хороше запитання, оскільки підлоги перших поверхів часто холодні, і проблема теплоізоляції дуже актуальна. Пробка допомагає частково вирішити цю задачу.

Якщо ви укладаєте ламінат товщиною до 9 мм, товщина підкладки не повинна перевищувати 2 мм. Можна взяти і 3-міліметрову, якщо ламінат якісний, з щільною плитою HDF. У нас є можливість використовувати технічну пробку 4-6 мм, якщо клієнт не проти сплатити додаткові витрати. Вона набагато щільніше, що не буде прогинатися і збереже замки ламінату в зонах з підвищеним навантаженням. Пол буде більш теплим і комфортним.

Під вінілові підлоги я б не рекомендував стелити пробку - замки можуть розійтися. У виробників різних покриттів свої вимоги: одні можуть рекомендувати підкладку, інші - виключно плівку. Наприклад, кварц-вініловий ламінат і ламінат SPC допускає використання пробки. Потрібно дивитися інструкцію і слідувати їй, тоді і результат буде хорошим.

Пробкова підкладка здатна знизити рівень шуму для сусідів знизу?

Звичайно, пробка сама по собі має прекрасні звукоізоляційні властивості. Для сучасних монолітних будинків це справжній порятунок - адже там така чутність між поверхами!

Якщо ви живете в приватному будинку з дерев'яними перекриттями, а в якості фінішного покриття у вас паркетна дошка, то можете купити коркову підкладку товщиною від 4 мм - звукоізоляція буде чудова.

Copyright © . All Rights Reserved