Утеплення стін будинку зсередини

Утеплення стін зсередини - вимушена альтернатива для тих, хто не може провести монтажні роботи зовні. Внутрішня теплоізоляція допоможе зберегти тепло і знизити витрати на опалення.

Сделать утепление термопанелями свой дом вы сможете купив их на сайте нашей компании.

Багато експертів вважають, що утеплювати будинок зсередини слід у виняткових випадках. До них відносяться ситуації, коли стіна виходить в шахту ліфта або стик між будівлями, а також якщо будинок - історична пам'ятка. Крім того, заборонити монтажні роботи можуть місцева влада.

Які наслідки є у утеплення зсередини?

Площа приміщення зменшиться на кілька метрів - залежно від початкових розмірів. Справа в тому, що утеплювач буде потовщувати стіну за рахунок свого об'єму.

При найменшому недотриманні правил в стінах можуть з'явитися грибки, цвіль, висока вологість. Все це руйнує обробку приміщення. Щоб подібного не сталося, потрібно передбачити вентиляцію і захистити утеплювач від конденсату.

Утеплення кімнати зсередини в приватному будинку або квартирі можливо тільки при ретельній підготовці. Потрібно прибрати всі предмети, пересунути і захистити меблі.

Основна причина, по якій багато хто наполягає на зовнішньому утепленні, полягає в складності робіт. Потрібно, щоб теплоізоляцією займалися професіонали. Це пов'язано з точкою роси: так називається місце, де перетинаються тепле й холодне повітря, утворюючи конденсат.

Якщо стіна не утеплена, то точка роси знаходиться прямо в ній. Волога накопичується в стіні, замерзає там взимку, випаровується навесні, і так по колу. Якщо стіна утеплена зовні, точка розташовується в теплоизолирующем матеріалі, а конденсат не доходить до квартири.

А ось якщо утеплення проведено зсередини, то все тепло, що виходить з квартири, «зупиняється» на утеплювачі і не доходить до стін. Тому вони промерзають до підстави і починають руйнуватися. Коли на вулиці теплішає, розтанув лід створює ідеальну атмосферу для цвілі, грибків.

Саме тому теплоізоляція стін зсередини передбачає тільки якісні матеріали і кваліфіковану роботу. Потрібно розуміти, що монтаж обійдеться недешево. Однак у такого способу є свої переваги:

він підійде для приватних будинків і квартир;

при монтажі вам не потрібно підлаштовуватися під погоду;

в житло поліпшується звукоізоляція.

Чим можна утеплити стіни всередині будинку? Вибір матеріалу виходить з кількох параметрів. Хороший утеплювач слабо проводить тепло, має пожаробезопасностью, боїться води, стійко переносить вплив цвілі, грибків.Види утеплювачів стін будинкупінополістиролЦей матеріал оптимально підходить для ізоляції зсередини. Він має низьку теплопровідність і паропроникність, витримує сильні навантаження, не боїться води, цвілі, грибків. При використанні цього матеріалу можна обійтися без пароізоляційного шару. До того ж пінополістирол дуже легкий, тому його неважко обробляти.

Для монтажу знадобиться клей для пінопласту або дюбеля-грибки. Зовні будівлі пінополістирол прикріплюється відразу двома способами. Зсередини навантаження нижче, тому можна обійтися одним. Головне - позбутися від містків холоду, обробивши стики між плитами монтажною піною.

Якщо ви не знаєте, чим можна утеплити стіни будинку всередині або якого виробника вибирати. Цей універсальний матеріал підійде для будь-яких стін. Він дуже міцний і вологостійкий, слабо проводить тепло, не деформується під час експлуатації.

Утеплювач ПІР

Так називають сендвіч-плити на основі поліізоціанурата (ПДР), покритого алюмінієвою фольгою з обох сторін. ПІР володіє жорсткою структурою, високою міцністю, низькою теплопровідністю, тому добре підходить для будь-яких приміщень - спалень, віталень, лоджій.

Мінеральна вата

Мінвата - волокнистий матеріал, який стійко переносить температурні перепади і вплив біологічних факторів, слабо проводить тепло. Переймаючись питанням, як утеплити стіни в приватному будинку або квартирі зсередини, багато хто вибирає саме цей матеріал. Однак мінвата має вкрай низьку гидрофобностью і добре пропускає пар. Навіть якщо пароізоляція буде якісною, ризик появи грибків і плісняви залишається.

Пінополіуретан

Пінополіуретан - рідкий утеплювач, що розпилюється на поверхню і швидко застигає. Він добре зчіплюється з будь-якими матеріалами, не утворює щілин, покриває навіть дрібні тріщини. Це хороший варіант, щоб провести теплоізоляцію для стін зсередини. Однак для нанесення потрібні спеціальне обладнання і реагенти, тому з роботою справляться тільки досвідчені будівельники.скловатаУ порівнянні з мінватою скловата більше проводить тепло і тому коштує набагато дешевше. Крім того, матеріал дуже кришиться, так що монтаж потрібно проводити ретельно, в захисному костюмі. Також знадобиться зробити огороджувальні конструкції.

Ековата

Ековата - екологічний утеплювач з целюлози і переробленого паперу. Вона швидко поглинає вологу, а тому може прогніть через частого зволоження. Тому для утеплення стін зсередини в приватному будинку або квартирі ековата не підійде.

Copyright © . All Rights Reserved