Стикувальні підлогові поріжки

Після монтажу різноманітних підлогових покриттів між ними часто виникають щілини. Щоб вирішити цю проблему радять застосувати поріжки стикувальні для підлоги.

Купить алюминиевые порожки вы можете в этом интернет-магазине по очень выгодной цене.

Що собою являє стикувальний поріжок для підлоги

Стикувальні поріжки, призначені для підлоги, грають декоративну функцію в оформленні дизайну, надають кімнаті гармонію і остаточний вигляд. Служать фіксатором в місцях з'єднання, захистом від попадання в щілини бруду, пилу, сміття і вологи.

Особливою популярністю користуються алюмінієві кутові поріжки для підлоги. Часто застосовуються на кутах ступенів, захищають їх від механічних пошкоджень. Мають надійністю, підвищеною міцністю, естетичним виглядом, тривалим експлуатаційним терміном служби, простим монтажем і стійкістю до зносу. Має г-подібну форму. Відмінно переносить перепади температурного режиму та великі навантаження, з часом не деформується.

Для чого потрібен підлоговий поріжок

При монтажі підлогових покриттів спеціально залишають щілини, що допомагають зняти напругу, що виникає при зміні мікроклімату. Поріжок допомагає приховати даний дефект. Такі зазори обов'язкові, інакше почне розхитування і скрипіння.

У сучасному дизайні поєднують ламінування і покриття для підлоги. Пороги декорують стики, приховують похибки, що виникли під час установки. Також вони об'єднують покриття, які розташувалися в одній горизонтальній зоні.

Для килимів та керамічної плитки популярні однорівневі пороги. Матеріали виготовлення - алюміній, латунь, сталь, бронза, мідь, нержавіюча сталь. У них знаходяться отвори, призначені для фіксації шурупами. Мінімальний розмір ширини десять міліметрів, максимальний - сто п'ятдесят.

Види декоративних порогів для стику

Багато хто навіть не підозрюють, що поріжки можуть мати безліч різновидів. Вони відрізняються між собою матеріалом і цілями призначення. По виду профілю вони є декоративними і діляться на:

т-образні;

г-образні;

з-образні;

п-образні;

z-образні.

Використовуються для фінального завершення переходу на балкон або до подіуму.

З яких матеріалів виготовляють поріжки

Як вже було сказано вище, поріг може виготовлятися з різних матеріалів. Кожен має свої переваги. Розглянемо часто застосовуються.

металеві

Максимальна товщина п'ятдесят міліметрів. Матеріал довговічний, міцний. Для зовнішнього вигляду можна застосувати будь-яку колірну палітру. Вартість прийнятна, стійкий до вологи, мізерний догляд, простий монтаж. Часто використовуваним матеріалом є алюміній. Він фіксує різні підлогові покриття, підвищує термін експлуатації. Ділиться на однорівневий, багаторівневий і кутовий.

пластикові

Популярні завдяки своїй гнучкості і колірній гамі. Ціна цілком адекватна. Згодом приходять в непридатність і вимагають заміни. Якість середня, термін служби маленький.

гумові

Запобігають ризику падіння і ковзання. Мають кутову форму, кріпляться в кутах на сходах або підйомах.

пробкові

Здатні при тиску забезпечити амортизацію між плиткою і ламінатом. Запобігають руйнування по краях підлогового покриття. Легко приймає необхідну форму, проста укладка, підвищена еластичність. До мінусів відноситься чутливість до вологи.

силіконові

Характеристика даного виду така ж, як у гумового варіанту. Матеріал не слизька, довговічний, міцний, стійкий до механічних пошкоджень.

Copyright © . All Rights Reserved