Внутрішнє оздоблення офісу: чи можна заощадити?

Виконання ремонту та оздоблювальних робіт в офісних приміщеннях - це серйозний захід, оскільки саме від естетичності, комфортності та ергономічності простору залежить репутація компанії і працездатність співробітників. Як капітальний, так і косметичний ремонт офісів вимагають певних фінансових витрат, тому економія коштів в даному питанні не зашкодить. Але чи можна оптимізувати бюджет без шкоди для якості ремонтних робіт?

Оренда офісу львів на сайті https://optima-plaza.com.ua/ ви знайдете найкращі варіанти.

На чому економити небезпечно?

Надійність підрядника . Компанії, які пропонують виконати ремонт офісних приміщень за заниженими цінами, як правило, мають у своєму розпорядженні працівниками невисокої кваліфікації, тому і якість послуг буде відповідним. Варто розуміти, що ціна добре виконаної обробки не може бути набагато нижче середньоринкової, пропонованої більшістю будівельних компаній.

Категорія оздоблювальних матеріалів . Для виконання ремонтних робіт в офісах необхідно вибирати тільки якісні матеріали, сертифіковані для приміщень адміністративного та офісного призначення. Вони володіють хоча б мінімальної міцністю, надійністю і зносостійкістю, а також безпечні для здоров'я співробітників. Дешеві оздоблювальні матеріали побутового призначення для офісів не підходять, вони швидко виходять з ладу.

Інженерні мережі . При виконанні ремонту офісу особливу увагу необхідно приділити інженерних комунікацій: труб (водопровід, опалення), електропроводці, системам вентиляції і кондиціонування повітря. Якісний монтаж інженерних мереж забезпечить високу працездатність приміщення на протязі довгих років, а також мінімізує ризик виникнення надзвичайних ситуацій (пожежі, перебоїв з електропостачанням і т.д.). Використовувати ненадійні дешеві кабелі, «безіменні» кондиціонери, сантехніку «радянського типу» ми не рекомендуємо.

Як скоротити витрати?

Якісна обробка офісних приміщень може бути і не дуже витратною. В першу чергу необхідно грамотно підійти до організації ремонтних робіт. Складання докладної кошторису всіх робіт і матеріалів просто обов'язково. Далі вже можна вибирати, які матеріали можна буде замінити, від яких робіт можна відмовитися.

Зонування офісного простору сильно впливає на загальний бюджет. Найдешевшим варіантом планування є «опен-спейс» за рахунок економії на перегородках. Якщо ж вони необхідні, іноді замість суцільних перегородок від підлоги до стелі можна розглянути варіант мобільних офісних перегородок, які займають мінімум місця, недорогі і прості в монтажі.

Хороший підрядник здатний детально проконсультувати вас по всіх можливих способів економії бюджету.

Copyright © . All Rights Reserved